Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAmerican dream - coraz bliżej spełnienia!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-12-18 10:40:26
polskie mosty technologiczne, pmt, ekspansja zagraniczna, polska agencja inwestycji i handlu, paih, wydarzenia, warsztaty, ameryka północna, stany zjednoczone, kanada, meksyk, 2019

Trzydziestu jeden zwycięzców pierwszego naboru Polskich Mostów Technologicznych już jutro w podwarszawskiej Jachrance dowie się jak podbić rynki Ameryki Północnej.

O tym jak odnieść sukces w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku i wrócić z walizkami pełnymi $ dowiedzą się podczas trzydniowych warsztatów. Szkolenia umożliwią, nie tylko wypracowanie wstępnej strategii zwycięskich produktów, ale będą też wspaniałą okazją do indywidualnych konsultacji z doświadczonymi ekspertami.

 

Najbliższe trzy dni to dla finalistów:

  • czterdzieści wartościowych indywidualnych godzin konsultacji;
  • możliwość poznania i oceny rynku konsumenckiego oraz konkurencyjności produktów, usług i technologii MŚP w procesie budowania ścieżki ekspansji;
  • poznanie praktycznych rozwiązań dotyczących wejścia na wybrany rynek;
  • rozmowy z doświadczonymi ekspertami i kierownikami Zagranicznych Biur Handlowych;
  • na uczestników czeka też gra negocjacyjna, która na razie pozostaje owiana nutką tajemnicy.

 

Po intensywnych warsztatach uczestnicy z głową pełną pomysłów i gotowym planem podboju wyruszą w kolejną podróż, tym razem za ocean.

 

Jeśli i Tobie marzy się ekspansja zagraniczna zgłoś się do aktualnego naboru lub sprawdź jakie rynki czekają na Ciebie w przyszłym roku.

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Firma Gesti oferuje torby papierowe z nadrukiem w dowolnym rozmiarze i nakładzie już od 100 sztuk...
Polska - MODLNICZKA 2021-01-06 Dodał: Magdalena Dach Sektor kreatywny Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert