Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRekomendowani i nierekomendowani - nabór nr 3N/2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-26 11:15:24
polskie mosty technologiczne, pmt, nabór, kenia, zjednoczone emiraty arabskie, zea, ekspansja zagraniczna, polska agencja inwestycji i handlu, paih

Dziękujemy bardzo wszystkim przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 3N/2018 PMT na rynki Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Kenii. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie formalnej i merytorycznej. Dwadzieścia pierwszych firm z naboru ZEA i dwadzieścia pierwszych firm z naboru Kenia zostało rekomendowanych do wsparcia. Gratulujemy!

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia:

 

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

 

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT:

  • Australia, Indie, Izrael - obecnie trwa
  • Norwegia, Rosja, Ukraina - ruszy już w kwietniu

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 
Pliki do pobrania

Rekomendowani i Nierekomendowani ZEA
pdf | 135.88 KB
Pobierz
Rekomendowani i Nierekomendowani Kenia
pdf | 123.55 KB
Pobierz