Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAktualizacja KIS

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-05-20 09:27:28
polskie mosty technologiczne, pmt, krajowe inteligentne specjalizacje, kis

Przedsiębiorcy, informujemy że od 1 stycznia 2019 r obowiązuje nowy opis Krajowych Inteligentnych Specjalizacji. W związku z tym formularz wniosku został zaktualizowany w zakresie KIS.

Dla tych z Państwa, którzy są w trakcie wypełniania formularza Wniosku o powierzenie grantu prosimy o weryfikację wartości wybranego pola (sekcja III pole 38) z aktualnym opisem dostępnym pod adresem https://www.smart.gov.pl/pl/aktualnosci/96-nowa-lista-15-krajowych-inteligentnych-specjalizacji oraz https://pmt.trade.gov.pl/pl/projekt-pmt/krajowe-inteligentne-specjalizacje/288738,kis.html.

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.