Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIndonezja, Korea Płd., Singapur - IV nabór 2019 już otwarty!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2020-04-24 13:15:32
polskie mosty technologiczne, pmt, ekspansja zagraniczna, strategia, finansowanie, wiedza, kontakty, seminarium, seminarium otwierające, indonezja, korea południowa, singapur, warszawa, polska agencja inwestycji i handlu, wydarzenia, paih

Nie przegap swojej szansy na ekspansję zagraniczną i zgłoś swój wniosek już dziś! Być może to Twoją usługą lub produktem już niedługo zachwycą się konsumenci w Indonezji, Korei Południowej lub Singapurze.

Nabór IV

Zespół Polskich Mostów Technologicznych nie zwalnia tempa i 12 czerwca br. zorganizował kolejne seminarium otwierające nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne. Tym razem na rynek indonezyjski, koreański oraz singapurski.

 

Nabór IV

 

Jakie produkty mają szansę spodobać się tamtejszym konsumentom? Jak odnieść sukces na tych odległych nie tylko geograficznie, ale też kulturowo rynkach? Jakich błędów nie popełniać? O tym podczas seminarium mówili prelegenci.

 

Nabór IV

 

- Choć rynek indonezyjski odznacza się silną konkurencją międzynarodową oraz znaczącymi różnicami w kulturze biznesu. To odnalezienie lokalnego i zaufanego partnera biznesowego pomaga w przezwyciężeniu tych niedogodności - mówił Jacek Kołomyjec, Kierownik ZBH Dżakarta. - Pracownicy Zagranicznego Biura Handlowego PAIH pomogą nie tylko w ich odnalezieniu, ale i zrozumieniu lokalnych przepisów prawnych - dodał.

 

Nabór IV

 

- Perspektywiczne sektory dla polskich przedsiębiorców w Indonezji to: automatyzacja i maszyny, ICT (teleinformatyka), nowoczesne technologie i sprzęt medyczny, przemysł wydobywczy i wyposażenie służb publicznych (policja, wojsko). W ostatnich latach w Indonezji odnotowano również wzrost zapotrzebowania na: biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów, technologie środowiskowe, wyposażenie wnętrz i meble, turystykę - wyliczała Simona Sienkiewicz z East Analytics. - Polskie firmy takie jak: Inglot, Bakalland, Mlekovita, Bakoma czy Brainly już odniosły sukces na rynku indonezyjskim - warto podążać ich śladem - dodała.

 

Nabór IV

 

Zdaniem Andrzeja Jakubowskiego z Polish Business Club in Jakarta Indonezją powinny zainteresować się przede wszystkim firmy z sektora IT.

 

Nabór IV

 

- Jeśli chcesz odnieść sukces w Korei Południowej musisz zainwestować w relacje międzyludzkie - mówił Paweł Szkudlarek, SPS Tax & Law. - Równie ważne jest odnalezienie osoby, która będzie dbała o nasze interesy na miejscu. Najlepiej by był to parter lokalny - dodał. W przypadku rynku koreańskiego warto ryzykować w ekspansji zagranicznej. Nawet niekompletny produkt czy pomysł może się sprzedać.

 

Nabór IV

 

- Singapur - to idealne miejsce jeśli marzysz o ekspansji do innych państw regionu ASEAN. Tym bardziej, że to tu odbywa się najwięcej imprez targowych - mówił dr Łukasz Fyderek, East Analytics. - Jakie branże mają szanse odnieść sukces na tym rynku? ICT i Sektor Life Science, ale nie tylko… wystarczy spojrzeć na sukces firm takich jak: Ziaja, Inglot, Mlekovita, Konspol, Roldrob, Superdrob, Animex Foods, Adros, czy małe firmy odzieżowe by zrozumieć, że każdy pomysł może się „sprzedać” w Singapurze - zachęcał do ekspansji ekspert.

 

Nabór IV

 

- Nie bój się zgłosić swojej firmy do programu. Złożenie wniosku jest prostsze niż myślisz a sukces jaki może przynieść Ci udział w projekcie Polskich Mostów Technologicznych - tylko Cię pozytywnie zaskoczy - przekonywał zespół PMT. Dlatego zapraszamy do składania wniosków przez System Obsługi Elektronicznej SOE już dziś.

 

Nabór IV

 

Chcesz wiedzieć więcej? Otwórz prezentacje naszych prelegentów z załączników.

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Pliki do pobrania

1. PMT_4N2019 Leszek Kołodziejczyk
pdf | 863.95 KB
Pobierz
2. Jacek Kołomyjec ZBH PMT
pdf | 1.05 MB
Pobierz
3. Simona Sienkiewicz Indonezja PAIH
pdf | 13.04 MB
Pobierz
4. Polish Business Prezentacja - Warszawa 12.06.2019
pdf | 2.97 MB
Pobierz
5. Paweł Szkudlarek 190612 PAIH Warszawa - Jak wejść do Korei
pdf | 403.66 KB
Pobierz
6. Ruslana Dovzyk
pdf | 808.8 KB
Pobierz
7. SINGP EA PAIH 6
pdf | 3.13 MB
Pobierz
8. PMT - jak wypełnic wniosek czerwiec 2019
pdf | 1.21 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Car seat covers, bootliners, trunk mats and car accessories

We offer a wide range of high quality products, such as: made to measure seat covers, boot liners...
Polska - Gałków Mały (wieś) 2021-08-03 Dodał: Justyna Bogdańska Turystyka, sport i rekreacja, Części i akcesoria samochodowe, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane Zobacz ofertę

SportRebel Poznań - sklep hokejowy

Sklep sportowy SportRebel w Poznaniu prowadzi sprzedaż sprzętu hokejowego. W sklepie znajduje się...
Polska - Poznań 2021-07-29 Dodał: Janina Cukierska Sprzęt sportowy Zobacz ofertę

Dodatki do domu - nicehome.pl

Zapraszam do sklepu internetowego nicehome.pl, gdzie znajdziecie państwo dodatki do domu w różnyc...
Polska - WROCŁAW 2021-07-19 Dodał: Bartłomiej Ćwiąkała Wyposażenie wnętrz Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert