Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPMT w Sieradzu: Zrewolucjonizuj swoją firmę - skorzystaj z dedykowanego wsparcia

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-03 15:22:55
spotkanie, sieradz, eksport, sektor mśp, dofinansowanie, wsparcie, google internetowe rewolucje w eksporcie, polskie mosty technologiczne, 2019, zrewolucjonizuj swoją firmę - skorzystaj z dedykowanego wsparcia

Z myślą o międzynarodowym rozwoju polskich firm w imieniu Centrum Innowacji Biznesowej w Sieradzu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu "Zrewolucjonizuj swoją firmę - skorzystaj z dedykowanego wsparcia", które odbędzie się 9 września br., godz. 10:30 (10:00 - rejestracja) w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Sieradzu, ul. Pułaskiego 5.

Sieradz

Wydarzenie poświęcone jest zagadnieniom dotyczącym eksportu w polskim sektorze MŚP oraz możliwościom dofinansowania. W programie m.in. prezentacja nowej odsłony projektu Google Internetowe rewolucje w eksporcie, oferta projektu Polskie Mosty Technologiczne i nadchodzącego naboru na nowe rynki oraz przedstawienie narzędzi wsparcia dla przedsiębiorców oferowanych przez Urząd Marszałkowski województwa Łódzkiego oraz lokalne instytucje otoczenia biznesu.

 

W ramach spotkania będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

 

Udział w spotkaniu bezpłatny.

Zapisz się już dziś >> rejestracja

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

 • Katarzyna Paprota
  Doradca biznesu w Centrum Innowacji Biznesowej
  Urząd Marszałkowski WŁ
  tel.: 603 514 041
  e-mail: katarzyna.paprota@lodzkie.pl
 • Iwona Woźniak
  Doradca biznesu w Centrum Innowacji Biznesowej
  Urząd Marszałkowski WŁ
  tel.: 507 377 199
  e-mail: iwona.wozniak@lodzkie.pl