Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie Mosty Technologiczne - jesienne roadshow po kraju dla MŚP (Nysa)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-12-03 15:18:46
polskie mosty technologiczne, pmt, roadshow, mśp, ekspansja zagraniczna, strategia, finansowanie, wiedza, kontakty, biznes, polska agencja inwestycji i handlu, paih, nysa

Zastanawiacie się jak rozwinąć biznes globalnie? Weźcie udział w lokalnych wydarzeniach (Nysa), podczas których nasi eksperci powiedzą Wam jak to zrobić z pomocą projektu Polskie Mosty Technologiczne.

Road Show

  • 10 grudnia 2019 r. - Nysa

Tym razem odwiedzimy Nysę, spotkanie z przedsiębiorcami sektora MŚP odbędzie się 10 grudnia 2019 r., godz. 10.00, w Urzędzie Miejskim w Nysie (ul. Kolejowa 15).

 

Do zobaczenia w Nysie! Z nami nowe rynki są bliżej niż myślisz! W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Loga PMT