Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNabory 5N i 6N 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2020-04-06 09:39:26
polskie mosty technologiczne, pmt, ekspansja zagraniczna, strategia, finansowanie, wiedza, kontakty, polska agencja inwestycji i handlu, paih, nabory, 2019

Zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa z niecierpliwością oczekuje na ogłoszenie list rankingowych z naborów 5N/2019 i 6N/2019. Uprzejmie poprosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

PMT Zegar

Szanowni Państwo,

 

zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa z niecierpliwością oczekuje na ogłoszenie list rankingowych z naborów 5N/2019 i 6N/2019. Uprzejmie poprosimy o jeszcze chwilę cierpliwości - jesteśmy w trakcie ustaleń z Instytucją Zarządzająca dotyczących możliwości zwiększenia limitu przedsiębiorców, którzy zakwalifikowaliby się na dany rynek w ramach PMT.

 

Staramy się pomóc większej grupie przedsiębiorców, aby mogli skorzystać ze wsparcia w rozwinięciu skrzydeł za granicą.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół PMT

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Loga PMT