Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNabory 2019 - możliwość składania częściowych wniosków rozliczających

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2021-02-12 13:30:12
polskie mosty technologiczne, pmt, ekspansja zagraniczna, strategia, finansowanie, wiedza, kontakty, polska agencja inwestycji i handlu, paih, nabory, 2019, wnioski rozliczające

Przypominamy o możliwości rozliczenia częściowego lub wcześniejszego rozliczenia wydatków w projekcie dla naborów z 2019 roku.

PMT

Drodzy Przedsiębiorcy,

 

wprowadziliśmy możliwość składania częściowych wniosków rozliczających w ramach PMT - gorąco zachęcamy Was do tego.

 

W związku z powyższym chcielibyśmy przypomnieć i podkreślić, iż na podstawie ust. 2. § 10 Zamówienia w ramach wydatków kwalifikowanych zawartej umowy o powierzenie grantu „Udzielanie zamówień w ramach Projektu następuje zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków (link do wytycznych), w szczególności w zakresie: sposobu upubliczniania zapytania ofertowego i wyniku postępowania o udzielanie zamówienia, określenia warunków udziału w postępowaniu, sposobu opisu zamówienia, określenia kryteriów oceny ofert i terminu ich składania, z zastrzeżeniem ust. 3 i 4.”

 

Należy pamiętać o konieczności udzielania zamówień uwzględniając wszystkie wydatki w ramach poszczególnych kategorii kosztów niezależnie od tego czy są wykazywane w jednym czy też w ramach kilku wniosków rozliczających.

 

W przypadku pytań jak zwykle jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zespół projektu Polskie Mosty Technologiczne

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Loga PMT

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż maszyn

Sprzedaż urządzeń spawalniczych Sprzedaż spawarek Sprzedaż akcesoriów spawalniczych Sprzedaż m...
Polska - KOMORNIKI 2021-02-17 Dodał: Użytkownik Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert