Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRekomendowani i nierekomendowani - nabór nr 1N/2020

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2021-05-18 14:46:39
polskie mosty technologiczne, pmt, nabór, kanada, kazachstan, zea, ekspansja zagraniczna, polska agencja inwestycji i handlu, paih

Dziękujemy bardzo wszystkim Przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 1N/2020 na rynki Kanady, Kazachstanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z uwagi na naprawdę rekordową liczbę złożonych przez Państwa wniosków, czas oczekiwania również się wydłużył, za co przepraszamy licząc na Państwa wyrozumiałość w tej kwestii. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie merytorycznej.

PMT - rekomendowani i nierekomendowani

Przedsiębiorstwa, które uzyskały więcej niż 50% punktów po ocenie merytorycznej II stopnia zgodnie z Regulaminem konkursu zostały rekomendowane do otrzymania grantu. Informujemy jednocześnie, że na chwilę obecną zakwalifikować możemy tylko 50 Projektów z całego naboru z zastrzeżeniem maksymalnie 20 Projektów na jeden rynek. Jednak dzięki dużemu zainteresowaniu, mamy szansę na zwiększenie alokacji środków na nabór (jesteśmy w trakcie oczekiwania na zgodę Instytucji Zarządzającej, która powinna zostać wydana w przyszłym tygodniu) i zakwalifikowaniu do 90 Projektów na nabór (z zastrzeżeniem maksymalnie 30 Projektów na jeden rynek). Lista rankingowa zostanie zaktualizowana jak tylko otrzymamy odpowiedź od Instytucji Zarządzającej.

 

Na listach rankingowych czerwoną linią zostały odznaczone Projekty, które na chwilę obecną kwalifikują się do otrzymania grantu.

 

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia:

 


Uwaga! Aktualizacja list rankingowych naboru 1N/2020

(Kanada, Kazachstan, ZEA) dostępna pod linkiem.


 

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub niezawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

 

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

 

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT, dwa seminaria (webinaria) otwierające nabory odbędą się już w czerwcu:

I - USA, Meksyk, Kenia

II - Malezja, Tajwan, Arabia Saudyjska

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Loga PMT
Pliki do pobrania

Kanada
pdf | 649.97 KB
Pobierz
Kazachstan
pdf | 652.02 KB
Pobierz
ZEA
pdf | 595.67 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron www

Pragniemy zaprezentować nasze moderowane katalogi firm i katalogi stron. Zainteresować powinni si...
Polska - Poznań 2021-06-12 Dodał: Jacek Cukierski Media i reklama Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert