Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPunktacja po ocenie merytorycznej - nabór nr 1N/2021

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2021-12-14 22:03:07
polskie mosty technologiczne, pmt, ekspansja zagraniczna, strategia, finansowanie, wiedza, kontakty, nabór, usa, meksyk, kenia, polska agencja inwestycji i handlu, paih

Dziękujemy bardzo wszystkim Przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 1N/2021 na rynki USA, Kenia i Meksyk. Z uwagi na naprawdę rekordową liczbę złożonych przez Państwa wniosków, czas oczekiwania również się wydłużył, za co przepraszamy licząc na Państwa wyrozumiałość w tej kwestii. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie merytorycznej.

PMT - rekomendowani i nierekomendowani

Przedsiębiorstwa, które uzyskały więcej niż 50% punktów po ocenie merytorycznej II stopnia zgodnie z Regulaminem konkursu zostały rekomendowane do otrzymania grantu. Informujemy jednocześnie, że na chwilę obecną zakwalifikować możemy tylko 20 wnioskodawców na jeden rynek. Z uwagi na duże zainteresowanie, mamy szansę na zwiększenie alokacji środków na nabór (jesteśmy w trakcie oczekiwania na zgodę Instytucji Zarządzającej) i zakwalifikowanie do 30 przedsiębiorców na rynek. Lista rankingowa zostanie zaktualizowana jak tylko otrzymamy odpowiedź od Instytucji Zarządzającej.

 

Na listach czerwoną linią zostały odznaczone Projekty, które otrzymały wystarczającą liczbę punktów by otrzymać grant.

 

Listy z punktacją po ocenie merytorycznej​:

 


Uwaga! Aktualizacja punktacji po ocenie merytorycznej - nabór 1N/2021

(USA, Meksyk) dostępna pod linkiem.


 

Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub niezawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

 

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Loga PMT
Pliki do pobrania

USA
pdf | 177.92 KB
Pobierz
Kenia
pdf | 160.12 KB
Pobierz
Meksyk
pdf | 167.33 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Podolog Warszawa

Dbanie o stopy to nie tylko kwestia estetyki. Dobry podolog Warszawa Gdy są zdrowe, pozytywnie wp...
Polska - SZCZECIN 2022-01-20 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Domain Rating

Domain Rating – co to? Od zarania pozycjonowania w wyszukiwarkach specjaliści SEO stanęli przed ...
Polska - SZCZECIN 2022-01-20 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Wypożyczenia samochodów ze Szczecina

Do wynajmu krótkoterminowego zaliczamy wypożyczenie pojazdu na weekend. W ofercie posiadamy bard...
Polska - SZCZECIN 2022-01-20 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert