Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzedsiębiorco!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2021-11-03 10:13:45
polskie mosty technologiczne, pmt, mikroprzedsiębiorstwa, małe przedsiębiorstwa, średnie przedsiębiorstwa, mśp, ekspansja zagraniczna, usługi doradczo-szkoleniowe, strategia ekspansji, internacjonalizacja, promocja polskiej gospodarki

Naszym celem jest wsparcie w procesie internacjonalizacji polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez zaoferowanie im wysokiej jakości usług doradczo - szkoleniowych. Twoja innowacyjna usługa, produkt czy technologia wsparta zostanie wypracowaną strategią ekspansji na wybrany rynek.

 1. Celem projektu Polski Mosty Technologiczne jest: Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw
 2. Beneficjent: Polska Agencja Inwestycji I Handlu S.A.
 3. Wartość projektu: 114 500 000,00 PLN
 4. Strona www: https://www.paih.gov.pl/pmt
 5. Okres kwalifikowalności wydatków: 2 stycznia 2018 - 31 grudnia 2023

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne (PMT) realizowany przez PAIH to doradztwo i wsparcie w procesie umiędzynarodowienia na wybranych poza unijnych rynkach dla: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z wszystkich sektorów kwalifikujących się do otrzymania pomocy de minimis i posiadających innowacyjny produkt, usługę bądź technologię.

 

W ramach projektu PMT przedsiębiorca/przedsiębiorczyni otrzyma wsparcie w wysokości do 180 tys. PLN - de minimis (w formie bezgotówkowej i gotówkowej):

 • 3 dniowe warsztaty na temat wybranego rynku (praktyczne informacje),
 • 40 h konsultacji z ekspertem w celu stworzenia strategii ekspansji,
 • strategia ekspansji produktu/usługi/technologii na wybrany rynek
 • do 120 tys. PLN do wydatkowania na rynku zagranicznym,
 • na 30 dni udostępnione miejsce do pracy i urządzenia biurowe w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w wybranym kraju,
 • wsparcie merytoryczne i operacyjne pracowników Centrali i ZBH, którzy m.in. umówią spotkania z potencjalnymi partnerami/kontrahentami/inwestorami.

 

Przed wypełnieniem wniosku na stronie warto zapoznać się z dokumentacją projektu gdzie znajdą się m.in.: kryteria oceny wniosków - formalne oraz merytoryczne; katalog wydatków kwalifikowanych, wzór umowy, regulamin danego naboru.

 

Długoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej działalności inwestycyjnej i eksportowej, promocja polskiej gospodarki, zakończona realizacją kilku projektów finansowanych ze środków UE, znajomość procedur i zagadnień związanych z procesami internacjonalizacji, obsługi inwestorów i przedsiębiorców, nowo otwierane Zagraniczne Biura Handlowe PAIH na rynkach perspektywicznych na całym świecie, baza ekspertów - to czynniki, które zagwarantują profesjonalną i kompleksową obsługę Twojego przedsiębiorstwa w projekcie realizowanym przez PAIH.

 

Zapraszamy!

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR-03.03.01-00-0001/17-00.

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Wypożyczenia samochodów ze Szczecina

Do wynajmu krótkoterminowego zaliczamy wypożyczenie pojazdu na weekend. W ofercie posiadamy bard...
Polska - SZCZECIN 2022-01-20 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Rolety Kraków

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych osłon okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Ro...
Polska - SZCZECIN 2022-01-20 Dodał: Adam grabowski Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Skrytki Warszawa

Niegdyś depozyt mógł zostać złożony niemal wyłącznie w banku, dziś natomiast wydaje się, że ryne...
Polska - SZCZECIN 2022-01-20 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert