Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie Mosty Technologiczne - patent na sukces za granicą

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-18 08:25:51
seminarium regionalne, kielce, polska, patent na sukces, ochrona własności intelektualnej, urząd patentowy rp, internacjonalizacja, msp, polskie mosty technologiczne, pmt, polska agencji inwestycji i handlu, paih, wydarzenia

PAIH będzie uczestnikiem seminarium regionalnego "Patent na sukces", które odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2018 r. w Kielcach. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Patentowy RP.

Seminarium ma przybliżyć temat ochrony własności intelektualnej, w szczególności możliwości ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych i znaków towarowych na konkurencyjnych rynkach.

 

My zaprezentujemy założenia projektu Polskie Mosty Technologiczne, którego celem jest umiędzynarodowienie innowacyjnej oferty mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Zapraszamy.

 

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Patentowego RP.

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.