Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAmerican dream - coraz bliżej spełnienia!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-12-18 10:40:26
polskie mosty technologiczne, pmt, ekspansja zagraniczna, polska agencja inwestycji i handlu, paih, wydarzenia, warsztaty, ameryka północna, stany zjednoczone, kanada, meksyk, 2019

Trzydziestu jeden zwycięzców pierwszego naboru Polskich Mostów Technologicznych już jutro w podwarszawskiej Jachrance dowie się jak podbić rynki Ameryki Północnej.

O tym jak odnieść sukces w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Meksyku i wrócić z walizkami pełnymi $ dowiedzą się podczas trzydniowych warsztatów. Szkolenia umożliwią, nie tylko wypracowanie wstępnej strategii zwycięskich produktów, ale będą też wspaniałą okazją do indywidualnych konsultacji z doświadczonymi ekspertami.

 

Najbliższe trzy dni to dla finalistów:

  • czterdzieści wartościowych indywidualnych godzin konsultacji;
  • możliwość poznania i oceny rynku konsumenckiego oraz konkurencyjności produktów, usług i technologii MŚP w procesie budowania ścieżki ekspansji;
  • poznanie praktycznych rozwiązań dotyczących wejścia na wybrany rynek;
  • rozmowy z doświadczonymi ekspertami i kierownikami Zagranicznych Biur Handlowych;
  • na uczestników czeka też gra negocjacyjna, która na razie pozostaje owiana nutką tajemnicy.

 

Po intensywnych warsztatach uczestnicy z głową pełną pomysłów i gotowym planem podboju wyruszą w kolejną podróż, tym razem za ocean.

 

Jeśli i Tobie marzy się ekspansja zagraniczna zgłoś się do aktualnego naboru lub sprawdź jakie rynki czekają na Ciebie w przyszłym roku.

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż maszyn

Sprzedaż urządzeń spawalniczych Sprzedaż spawarek Sprzedaż akcesoriów spawalniczych Sprzedaż m...
Polska - KOMORNIKI 2021-02-17 Dodał: Użytkownik Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert