Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNorwegia, Rosja, Ukraina - perspektywiczne rynki dla polskich przedsiębiorstw

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2020-04-24 13:14:58
polskie mosty technologiczne, pmt, ekspansja zagraniczna, seminarium, seminarium otwierające, norwegia, rosja, ukraina, warszawa, polska agencja inwestycji i handlu, wydarzenia, paih

Co łączy na pozór tak różne państwa jak Norwegia, Rosja i Ukraina? Odpowiedz jest prosta: Polskie Mosty Technologiczne!

Seminarium informacyjne po raz kolejny zgromadziło przedsiębiorców chcących rozwijać swoją działalność poza granicami kraju. Tym razem w Przestrzeni from Facebook przedsiębiorcy mieli możliwość dowiedzieć się więcej na temat perspektyw eksportowych, różnic kulturowych w biznesie oraz wziąć udział w networkingu z zaproszonymi prelegentami.

 

Sebastian Garstecki i Magdalena Polakowska zgodnie przekonywali, że rynek norweski wymaga przygotowania solidnej oferty handlowej, a w rozmowach biznesowych nie warto zaniżać ceny, ale za to w ramach tzw. small talku zawsze warto nawiązać do norweskiej literatury.

Seminarium - Nor - Ros - Ukr3art600W Rosji wciąż ważne są kontakty bezpośrednie, dlatego warto bywać na imprezach wystawienniczych i tworzyć bazę potencjalnych klientów - mówił Sebastian Sadowski - Romanov. A wchodząc na rynek rosyjski, bez względu na reprezentowaną branżę, warto mieć przemyślaną strategię ekspansji.

Na rynku rosyjskim warto zwrócić uwagę na rozwijające się zapotrzebowanie na nowe technologie, w szczególności na inicjatywę Smart City Moscow, która rozszerza swój zakres działalności także o Kazań.

Seminarium - Nor - Ros - Ukr2art600Marek Litka z Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej podczas swojego wystąpienia przekonywał o potencjale Odessy, jako portu do Ukrainy. To miasto świetnie wykształconych ludzi, hubów technologicznych, potencjału turystycznego i biznesowego - mówił.

- Nie należy obawiać się zmian na ukraińskiej scenie politycznej, lecz wykorzystać potencjał jaki niesie ze sobą współpraca Ukrainy z Unią Europejską - dodał Krzysztof W. Siedlecki z firmy ABSC.

Seminarium - Nor - Ros - Ukr1art600Joanna Manikowska - Prezentacja "Polskie Mosty Technologiczne"

  • Przedsiębiorco nie czekaj: otwarcie naboru na rynki Norwegii, Rosji i Ukrainy nastąpi w poniedziałek 15 kwietnia 2019, wnioski można będzie składać do 28 maja br. Nabór prowadzony jest przez System Obsługi Elektronicznej SOE.
  • Przedsiębiorco pamiętaj: Polskie Mosty Technologiczne to najlepsza strategia wejścia na rynki zagraniczne.

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Pliki do pobrania

Advokatfirma GarsteckiTorgersen - PAIH
pdf | 922.72 KB
Pobierz
Investment Conf Apr19 ABSC
pdf | 999.63 KB
Pobierz
ITRO. Rosja - ogromny kraj ogromnych możliwości - 2019
pdf | 8.2 MB
Pobierz
PMT 2N2019 Joanna Manikowska
pdf | 870.44 KB
Pobierz
PMT jak wypełnić wniosek kwiecień 2019
pdf | 1.12 MB
Pobierz
Prezentacja Mosty Technologiczne 11.04.19 Warszawa
pdf | 6.32 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż maszyn

Sprzedaż urządzeń spawalniczych Sprzedaż spawarek Sprzedaż akcesoriów spawalniczych Sprzedaż m...
Polska - KOMORNIKI 2021-02-17 Dodał: Użytkownik Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert