Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNorwegia, Rosja, Ukraina - perspektywiczne rynki dla polskich przedsiębiorstw

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2020-04-24 13:14:58
polskie mosty technologiczne, pmt, ekspansja zagraniczna, seminarium, seminarium otwierające, norwegia, rosja, ukraina, warszawa, polska agencja inwestycji i handlu, wydarzenia, paih

Co łączy na pozór tak różne państwa jak Norwegia, Rosja i Ukraina? Odpowiedz jest prosta: Polskie Mosty Technologiczne!

Seminarium informacyjne po raz kolejny zgromadziło przedsiębiorców chcących rozwijać swoją działalność poza granicami kraju. Tym razem w Przestrzeni from Facebook przedsiębiorcy mieli możliwość dowiedzieć się więcej na temat perspektyw eksportowych, różnic kulturowych w biznesie oraz wziąć udział w networkingu z zaproszonymi prelegentami.

 

Sebastian Garstecki i Magdalena Polakowska zgodnie przekonywali, że rynek norweski wymaga przygotowania solidnej oferty handlowej, a w rozmowach biznesowych nie warto zaniżać ceny, ale za to w ramach tzw. small talku zawsze warto nawiązać do norweskiej literatury.

Seminarium - Nor - Ros - Ukr3art600W Rosji wciąż ważne są kontakty bezpośrednie, dlatego warto bywać na imprezach wystawienniczych i tworzyć bazę potencjalnych klientów - mówił Sebastian Sadowski - Romanov. A wchodząc na rynek rosyjski, bez względu na reprezentowaną branżę, warto mieć przemyślaną strategię ekspansji.

Na rynku rosyjskim warto zwrócić uwagę na rozwijające się zapotrzebowanie na nowe technologie, w szczególności na inicjatywę Smart City Moscow, która rozszerza swój zakres działalności także o Kazań.

Seminarium - Nor - Ros - Ukr2art600Marek Litka z Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej podczas swojego wystąpienia przekonywał o potencjale Odessy, jako portu do Ukrainy. To miasto świetnie wykształconych ludzi, hubów technologicznych, potencjału turystycznego i biznesowego - mówił.

- Nie należy obawiać się zmian na ukraińskiej scenie politycznej, lecz wykorzystać potencjał jaki niesie ze sobą współpraca Ukrainy z Unią Europejską - dodał Krzysztof W. Siedlecki z firmy ABSC.

Seminarium - Nor - Ros - Ukr1art600Joanna Manikowska - Prezentacja "Polskie Mosty Technologiczne"

  • Przedsiębiorco nie czekaj: otwarcie naboru na rynki Norwegii, Rosji i Ukrainy nastąpi w poniedziałek 15 kwietnia 2019, wnioski można będzie składać do 28 maja br. Nabór prowadzony jest przez System Obsługi Elektronicznej SOE.
  • Przedsiębiorco pamiętaj: Polskie Mosty Technologiczne to najlepsza strategia wejścia na rynki zagraniczne.

 

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

 

Pliki do pobrania

Advokatfirma GarsteckiTorgersen - PAIH
pdf | 922.72 KB
Pobierz
Investment Conf Apr19 ABSC
pdf | 999.63 KB
Pobierz
ITRO. Rosja - ogromny kraj ogromnych możliwości - 2019
pdf | 8.2 MB
Pobierz
PMT 2N2019 Joanna Manikowska
pdf | 870.44 KB
Pobierz
PMT jak wypełnić wniosek kwiecień 2019
pdf | 1.12 MB
Pobierz
Prezentacja Mosty Technologiczne 11.04.19 Warszawa
pdf | 6.32 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Nici Gabor

Nici przemysłowe Gabor są nićmi produkowanymi przy użyciu jedwabiu poliamidowego ciągłego. Dzięki...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-05-08 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Nici Ester

Ester jest nicią, która składa się z rdzenia poliestrowego ciągłego otoczonego włóknem z poliestr...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-05-08 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Nici Mars

Mars jest nicią wykonaną z włókien ciągłych o podwyższonym stopniu wytrzymałości na zrywanie. Nic...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-05-08 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert